ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

82. اخذ رتبه مشاور

مشاوران، برای تشخیص صلاحیت از حیث شخصیت حقیقی وحقوقی به انواع زیر تقسیم می‌شوند:

نوع اول: شخص حقیقی: کارشناس ایرانی دارای تحصیلات دانشگاهی که طبق این آیین نامه واجد صلاحیت شناخته شود.

نوع دوم: اشخاص حقوقی (غیر دولتی): بیش از پنجاه در صد مالکیت آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی غیر دولتی ویا ترکیبی از آنها باشد.

بر اساس قوانین و مقررات برای انجام فعالیت‌های نظام فنی و اجرایی تشکیل یافته و انجام خدمات مورد درخواست در موضوع فعالیت آنها دراساسنامه قید شده باشد. بر اساس قوانین و مقررات برای انجام فعالیتهای نظام فنی و اجرایی تشکیل یافته و در اداره کل ثبت شرکت‌ها ومالکیت‌های صنعتی به ثبت رسی ده و انجام خدمات مورد درخواست در موضوع فعالیت آنها دراساسنامه قید شده باشد و مالکیت این واحد‌ها متعلق به بخش عمومی موضوع ماده ۵ قانون محاسبات عمومی کشور باشد. سایر واحد‌های خدمات مشاوره ایرانی وخارجی و مراکز علمی پژوهشی که حائز شرایط نوع اول، دوم، سوم وچهارم نباشندو گروههای همکاری مدنی که برای یک کار خاص تشکیل شده باشد، نوع پنجم محسوب می‌شوند. در صورتیکه صد در صد سهام ثبتی گروه همکاری متعلق به یک یا چند نوع از انواع واحد‌های خدمات مشاوره موضوع ماده ۳ این آیین نامه باشد، گروه و پایه شرکت متقاضی اخذ رتبه مشاور، بالاترین پایه در هر تخصص که توسط سهامداران شرکت متقاضی کسب شده است، خواهد بود. شرکت‌های تشکیل شده برای سایرکار ها، شخصیت حقوقی خود را حفظ می‌نمایند. هر یک از واحد‌های خدمات مشاوره تشخیص صلاحیت شده فعلی که حائز شرایط یکی از انو اع دوم و سوم نباشند. از تاریخ ابلاغ این آیین نامه، بمدت سه سال فرصت خواهند داشت (در صورت تمایل به اخذ صلاحیت مجدد) تا خود را با شرایط این آیین نامه تطبیق دهند. در دوره مذکور آخرین وضعیت رتبه بندی این گونه واحد‌ها به قوت خود باقی خواهدماند. تشخیص صلاحیت مشاوران از سوی سازمان صورت می‌گیرد. سازمان، مشاوران را در قالب ضوابط این آیین نامه، در پایه های”سه “، “دو” و “یک ” در هر تخصص وهمچنین پایه نهایی درگروه‌های تخصصی، تعیین صلاحیت می‌نماید.

درصورتی که صلاحیت انجام تمامی تخصصهای یک گروه در پایه یک توسط مشاوراحراز گردد، پس از تصویب کار گروه فنی تشخیص صلاحیت، مشاور، پایه نهایی را اخذ نموده و با توجه به تعدادکار مجاز در هر تخصص بدون درنظر گرفتن محدودیت حداکثر حق الزحمه یاکار مناسب، فعالیت می‌نماید. هر مشاور می‌تواند با معرفی افراد واجد شرایط بر اساس ضوابط این آیی ن نامه در تمامی تخصص‌ها و گروه‌ها‌ی تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید. در فهرستی که هر ساله به وسیله دفتر امور مشاوران و پیمانکاران سازمان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان‌ها تهیه و منتشر میشود، نکات زیر مشخص می‌گردد:

الف- فهرست کلی خدمات مشاوره مربوط به هر یک از تخصص ها.

ب- نام و مشخصات هر یک از مشاوران ذیصلاح، در هر یک از تخصص‌ها و گروه‌های تخصصی.

پ- پایه، تخصص، گروه، مبلغ حداکثر حق الزحمه یاکار مناسب و تعداد کار مجاز برای هر مشاور.

تبصره- این فهرست می‌بایست در مرکزاطلاع رسانی رایانه‌ای دفتر امور مشاوران وپیمانکاران قابل دسترسی و بهنگام باشد.

ترکیب اعضا و وظایف کارگروه فنی تشخیص صلاحیت به شرح زیر می‌باشد:

۱-مدیر کل دفتر امور مشاوران و پیمانکاران سازمان به عنوان رئیس کار گروه

۲-یک نفرکارشناس خبره در گروه تخصصی مربوط به انتخاب معاون فنی سازمان

۳-یک نفرکارشناس خبره با معرفی تشکل صنفی مربوط

۴-نماینده دستگاه اجرایی ذیربط

۵-نماینده دفتر بخشی ذیربط در سازمان