ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

91. راهنمای تکمیل ساجات جهت اخذ رتبه پیمانکار

در گام اول با زدن درخواست جدید، یک نسخه از اطلاعات پرونده الکترونیکی شرکت که منجر به صدور گواهینامه برای شرکت شده است به صورت کامل در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد. در این پرونده امکان ویرایش اطلاعات توسط شرکت وجود دارد. لذا شرکت متقاضی م یتواند فرد مورد نظر را از بخش سهامداران، اعضای هیأت مدیره و یا افراد امتیا زآور حذف و فرد جایگزین را معرفی نمایند. شرکت متقاضی بعد از بروز رسانی اطلاعات، صفحه اظهارنامه مالیاتی را نیز تکمیل کرده و درخواستش را برای مرجع تشخیص صلاحیت (معاونت و یا استانداری) ارسال می‌کند. اطلاعات پرونده الکترونیکی در درخواست جدید، کپی آخرین اطلاعات شرکت است که منجر به صدور گواهینامه ساجات شده است، به جز اطلاعات مربوط به آخرین اظهارنامه مالیاتی که در هر درخواست باید مجدد تکمیل شود. در این صورت فقط تغییرات ایجاد شده در تقاضا (پرونده جدید نسبت به پرونده قبلی) مورد بررسی قرار می‌گیرد و مواردی که قبلاً توسط کارشناس تأیید شده است، بصورت تأیید شده باقی می‌ماند. قرار « صدور گواهینامه » پس از تأیید مراحل توسط کنترل کننده ها، وقتی تقاضای دوم شرکت جهت اخذ رتبه پیمانکاری در وضعیت گرفت فرد حذف شده خود به خود آزاد م یشود و شرک تهای دیگر می‌توانند این فرد را با زدن دکمه جستجو، فراخوانی و استفاده نمایند. بدیهی است شرکت‌هایی هم که درخواست ارتقا و یا افزودن تخصص مشاور و یا رشته پیمانکاری دارند نیز می‌توانند به همین منوال عمل نمایند. با این تفاوت که هر تغییری که می‌خواهند می‌توانند در صفحه ثبت تقاضای دوم اعمال نموده و بعد از تکمیل قسم تهای مربوط، پرونده را برای بررسی ارسال نمایند. در این حالت نیز موارد تأیید شده پرونده قبلی به شرط عدم تغییر توسط متقاضی بصورت تأیید شده باقی می‌ماند و فقط موارد جدید و تغییر داده شده بصورت بررسی نشده ظاهر میشود. مجددا تاکید میشود که ثبت درخواست جدید شرک تها زمانی امکان پذیر خواهد بود که درخواست اول آنها بهمرحله صدور گواهیننامه رسیده باشد. هرگونه تغییر در ارکان و سهام شرکت و اطلاعات  متیازآوران (مدیرعامل، هیات مدیره و کارکنان امتیازآور) ، باید حداکثر ظرف مدت سه ماه در سامانه ساجات ثبت و ارسال شود. کنترل ظرفیت و یا آزاد کردن ظرفیت اشغال شده شرکت: در سامانه ساجات، کنترل ظرفیت بر اساس خود اظهاری و اعلام شرکت‌ها صورت می‌گیرد. به این معنی که شرکت‌هایی که گواهینامه  صلاحیت از طریق سامانه ساجات دریافت کرده‌اند و پرونده آنها در وضعیت صدور گواهینامه است. موظفند نسبت به وارد نمودن اطلاعات قراردادهای جدید و نیز تکمیل اطلاعات قراردادهای در دست اجرای خود بشرح زیر اقدام نمایند. در صورتیکه که شرکت بر اساس روش زیر اقدام به درج اطلاعات قراردادهای جدید و در دست اجرای خود در مهلت تعیین شده ننماید، امکان استفاده از امتیاز این قراردادها را برای همیشه از دست خواهد داد. در مورد قراردادهای جدید، شرکت موظف است، حداکثر ظرف 4 ماه پس از انعقاد قرارداد به سایت مراجعه کرده و در پرونده الکترونیکی خود، مشخصات و اطلاعات قرارداد جدید خود را وارد نماید.

سامانه ساجات بگونه‌ای طراحی شده است که امکان وارد نمودن قرارداد جدید در حالتی که پرونده در وضعیت صدور گواهینامه باشد نیز فراهم است. لذا شرکت‌ها می‌توانند بسادگی به پرونده خود مراجعه و در بخش تجربه کاری اطلاعات قرارداد جدید را وارد نمایند. در این حالت نیازی به درخواست جدید پرونده نیست و مستقیما بر روی پرونده اولیه قابل اعمال است. در مورد قراردادهای در دست اجرا و معلق، شرکت‌ها بمنظور آزا دسازی ظرفیت کاری خود موظفند، اطلاعات عملکرد مالی خود را پس از دریافت صورت وضعیت جدید در بخش تجربه کاری و در قسمت پروژه‌های انجام شده، مبلغ صورت وضعیت و تاریخ آن را بروز رسانی نمایند، تا از مبلغ ظرفیت کار اشغال شده شرکت کاسته شود. در صورتیکه مبلغ صورت وضعیت ثبت شده پیمان به 95 % مبلغ اولیه پیمان برسد، شرکت می‌تواند وضعیت پیمان را از حالت “در دست اجرا و یا معلق ” به “گذشته ” تبدیل نماید. با این اقدام از تعداد کار اشغال شده شرکت کاسته می‌شود. بعبارت دیگر به تعداد کار آزاد شرکت یک کار اضافه می‌شود. تبدیل وضعیت قرارداد پیش از این شرایط (درج صورت وضعیت به اندازه حداقل 95 % مبلغ پیمان) فقط از حالت “در دست اجرا و یا معلق” به وضعیت “خاتمه یافته” میسر است. (توضیح اینکه: در صورتیکه قرارداد بدلائلی پیش از موعد مقرر و رسیدن به 95 % مبلغ اولیه، خاتمه یابد، شرکت می‌تواند بمنظور آزاد سازی ظرفیت کاری خود، وضعیت قرارداد را به حالت”خاتمه یافته ” تغییر دهد) . در هر دو صورت پس از تغییر وضعیت قرارداد، امکان اصلاح و تغییر در اطلاعات وارد شده از شرکت سلب می‌گردد. مستندات اطلاعات وارد شده در تشخیص صلاحیت دوره بعد، از متقاضی دریافت و بررسی خواهد شد. در صورت مغایرت مستندات با اطلاعات وارد شده در پرونده شرکت، امتیاز آن قرارداد برای شرکت لحاظ نخواهد شد.