ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

89. نحوه تمدید امتیاز پیمانکاران ساجات

نحوۀ تعیین امتیاز پیمانکاران ساجات برای اخذ رتبه پیمانکار در هر معیار که پیوست دعوتنامه اظهار توان اجرای کار میباشد به این شکل است که برای تعیین امتیاز هر پیمانکار در هر معیار، که باید عددی بین صفر تا صد باشد، ابتدا بر اساس مفاد گفته شده در شرح معیار، امتیاز پیمانکار برای آن معیار، که ممکن است عددی کمتر یا بیشتر از صد باشد، مشخص می‌شود. سپس، بالاترین امتیاز کسب شده توسط پیمانکاران، معادل صد قرار گرفته و امتیاز دیگر پیمانکاران، به تناسب محاسبه و تعیین میشوند.

۱) شرح امتیاز سابقه کاری اجرایی، در پروژه‌های مشابه

۱-۱) هر پروژه مشابه، از نظر مشابهت رشته کاری: حداکثر ۵ امتیاز.

۲-۱) هر پروژه مشابه، از نظر مشابهت رشته کاری و تخصص: حداکثر ۶ امتیاز.

۳-۱) هر پروژه مشابه، از نظر مشابهت رشته کاری، تخصص و پایه: حداکثر ۸ امتیاز.

۴-۱) هر پروژه مشابه، از نظر مشابهت رشته کاری، تخصص، پایه و محل اجرا: حداکثر ۱۰ امتیاز.

۵-۱) در صورتی که پیمانکار در پروژ ههای قبلی، به صورت همکار یا عضو مشارکت یا پیمانکار

دست دوم حضور داشته است، کسری از امتیاز مربوط، به نسبت میزان همکاری یا مشارکت اختصاص می‌یابد.

۶-۱) حداکثر امتیاز در صورتی تعلق می‌گیرد که در ابعاد کیفیت (مصالح و عملکرد) ، هزینه، زمان (اتمام به موقع) ، رضایت کارفرما (دعاوی کمتر) ، و ایمنی، وضعیت مناسبی در پروژه منظور شده باشد. برای دستیابی به صحت این اطلاعات، می‌توان به صورت موردی، به استعلام از کارفرمایان قبلی و بازدید از پروژه‌های خاتمه یافته و در دست اجرا پرداخت.

۲) شرح امتیاز سابقه کاری اجرایی، در پروژه‌های غیرمشابه پیمانکاران ساجات

۱-۲) هر پروژه غیرمشابه، از نظر رشته کاری و تخصص: حداکثر ۱ امتیاز

۲-۲) هرپروژه غیرمشابه، از نظر رشته کاری و تخصص اما همپایه باپروژه موردنظر: حداکثر ۳ امتیاز

۳-۲) هر پروژه غیرمشابه، از نظر رشته کاری و تخصص اما هم پایه و درهمان محل اجرای پروژه: حداکثر ۴ امتیاز

۴-۲) در صورتی که پیمانکار در پروژه‌های قبلی به صورت همکار یا عضو مشارکت یا پیمانکار دست دوم حضور داشته است، کسری از امتیاز مربوط، به نسبت میزان همکاری یا مشارکت اختصاص می‌یابد.

۵-۲) حداکثر امتیاز در صورتی تعلق می‌گیرد، که در ابعاد کیفیت (مصالح و عملکرد) ، هزینه، زمان (اتمام به موقع) ، رضایت کارفرما (دعاوی کمتر) ، و ایمنی، وضعیت مناسبی در پروژه منظور شده باشد. برای دستیابی به صحت این اطلاعات، می‌توان به صورت موردی، به استعلام از کارفرمایان قبلی و بازدید از پروژ ههای خاتمه یافته و در دست اجرا پرداخت.

۳) شرح امتیاز سابقه طراحی، در پروژه‌های مشابه

۱-۳) هر طراحی و نظارت پروژه مشابه، از نظر مشابهت تخصص و رشته: ۵ امتیاز

۲-۳) هر طراحی و نظارت پروژه مشابه، از نظر مشابهت تخصص، رشته، و پایه: ۶ امتیاز

۳-۳) هر طراحی و نظارت پروژه مشابه، ازنظر مشابهت تخصص، رشته، پایه، ومحل اجرا: ۷ امتیاز

۴-۳) در صورت انجام تنها طراحی یا نظارت، نصف امتیاز پیش گفته تعلق م یگیرد.

۵-۳) ملاک دریافت امتیاز طراحی، استفاده از کارکنان طراحی فعلی است.

۴) شرح امتیاز مدیریت کارآمد و باتجربه و نظام مدیریتی

۱-۴) شمار کارهای انجام داده، اعم از مشاوره، اجرا، یا طرح و ساخت، در ۵ سال اخیر در رشته مورد نظر: هر کار، ۲ امتیاز.

۲-۴) شمار تمام کارهای انجام داده، اعم از مشاوره، اجرا، یا طرح و ساخت، در ۵ سال اخیر به جز رشته مورد نظر: هر کار، ۱ امتیاز.

۳-۴) گستردگی و جامعیت ساختار سازمانی برای انجام کار، در دو بعد طراحی و اجرا: حداکثر ۱۰ امتیاز.

۴-۴) شمار کارهای طرح و ساخت، در ۵ سال اخیر: هر کار ۴ امتیاز.

۵-۴) سابقه کاری و تجربه کارکنان شاغل: با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه کاری افراد، مجموعاً حداکثر ۲۰ امتیاز تعلق میگیرد.

۶-۴) حضور در انجمن‌های علمی و صنفی: به ازای هر حضور، حداکثر ۲ امتیاز تعلق می‌گیرد.

۷-۴) حضور در مناقصه‌های بین المللی: حداکثر ۱۰ امتیاز.

۸-۴) سابقه تاخیر یا توقف در پیمان‌های ۵ سال اخیر پیمانکار، که در صورت مقصر بودن پیمانکار، بسته به بزرگی پروژه، بین ۱ تا ۴ امتیاز منفی برای پیمانکار منظور می‌شود.

۵) شرح امتیاز تخصص و تجربه کاری کارکنان شاخص

۱-۵) برای کارکنان معرفی شده به عنوان افراد کلیدی، سابقه کاری در پروژه‌های مشابه، مدرک تحصیلی و نوع همکاری، ملاک دریافت امتیاز است: به ازای هر فرد، حداکثر ۵ امتیاز، تا ۵ نفر در بخش طراحی و ۵ نفر در بخش اجرا، می‌توان اختصاص داد.

۶) شرح امتیاز قدرت مالی پیمانکاران ساجات

۱-۶) براساس گردش مالی سالیانه پیمانکاران ساجات، امتیاز ۱۰۰ به بالاترین گردش مالی و به تناسب، امتیاز کمتر به سایر پیمانکاران داده میشود.

۷) شرح امتیاز خلاقیت و نوآوری

۱-۷) انجام برنامه مهندسی ارزش و ارایه پیشنهاد تغییر، با نگاه مهندسی ارزش: حداکثر ۲۰ امتیاز.

۲-۷) داشتن واحد تحقیق و توسعه: ۱۰ امتیاز.

۳-۷) نوآوری‌های تایید شده دستگاه اجرایی: حداکثر ۲۰ امتیاز.

۴-۷) ارایه مقالات و دستاوردهای پژوهشی، فنی، و تخصصی، در همایش‌ها و مجلات معتبر: حداکثر ۲۰ امتیاز.

۸) شرح امتیاز نظام تضمین کیفیت

۱-۸) شاخص ارزشیابی پیمانکار، بر اساس آیین نامه ارزشیابی پیمانکار: حداکثر ۲۰ امتیاز.

۲-۸) ارایه تقدیرنامه، تشویق نامه، یا رضایتنامه از کارفرمایان: هر مورد ۱ امتیاز حداکثر ۱۰ امتیاز.

۳-۸) حداکثر ۲۰ امتیاز. : دارا بودن گواهینامه‌های ISO مثل گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ و یا گواهینامه HSE: هر گواهینامه بین ۳ تا ۸ امتیاز؛ حداکثر ۲۰ امتیاز.

۴-۸) ساختار مناسب تشکیلاتی در زمینه تضمین کیفیت (مانند واحدهای کنترل پروژه، کنترل کیفیت مصالح و دفتر فنی) : حداکثر ۱۰ امتیاز.

۹) شرح امتیاز تجهیزات و ماشین آلات

۱-۹) در این بخش، امتیاز به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، تجهیزات و ماشین آلات در تملک پیمانکاران، داده میشود.