ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

87. نحوه تکمیل پرونده پیمانکاری ساجات

نحوه چیدمان پرونده پیمانکاری

1- فرم 100 ومدارک پیوست:

1-1) اصل یا برابراصل تصویراساسنامه شرکت.

1-2) اصل یا برابراصل “اظهارنامه” و یا “شرکت نامه”ثبتی.

1-3) اصل یا برابراصل روزنامه رسمی تاسیس شرکت.

1-4) اصل یا برابراصل روزنامه رسمی تغییرات ثبتی شرکت بعد از تاسیس تاکنون.

1-5) اصل یا برابراصل آخرین صورتجلسه مجمع عمومی شرکت بیانگرجدول 100 %سهام شرکت، که متناسب با آخرین تغییرات هیئت مدیره یاتغییر در سرمایه شرکت.

1-6) نامه ثبتی یا اصل روزنامه رسمی آخرین تغییرات ثبتی شرکت.

برای – 1و 6 – 1و 5 – 1و 3 – 1و 2 – تذکر: چنانچه شرکت متقاضی، دارای سهامدارحقوقی (شرکت) باشد باید مدارک ردیفهای 1 سهامدار یا سهامداران حقوقی شرکت متقاضی نیز ارائه شود.

2- فرم 200 ومدارک پیوست:

2-1) برابراصل تصویرمدرک تحصیلی مدیرعامل. (حداقل لیسانس)

2-2) برابراصل تصویرمدرک تحصیلی (اعضاءهیئت مدیره، سهامداران وکارکنان) فقط امتیازآور شرکت. (درغیراینصورت امتیازی تعلق نمیگیرد)

نکته مهم: شرکتی که با آئین نامه قبلی اخذ رتبه پیمانکار رتبه بندی شده بود، درصورتی که مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره آن، از زمان رتبه بندی قبلی تاکنون درهیئت مدیره شرکت باشند، رعایت شرط مدرک تحصیلی طبق بند “ت”ماده 2آئین نامه تشخیص صلاحیت الزامی نیست. ذ2-3) تصویر واضح صفحه اول شناسنامه وکارت ملی (مدیرعامل، اعضاءهیئت مدیره، سهامداران) و (کارکنان امتیازآور) .

توضیح: درصورت داشتن توضیحات، تصویرصفحه توضیخات شناسنامه نیزارائه شود.

2-4) تصویرکارت اعلام وضعیت خدمت افراد ذکور (که تاریخ فارغ التحصیلی آنها درطی سه سال اخیراست) .

2-5) فرم 200 برای مدیرعامل، اعضاءهیئت مدیره، سهامداران الزاما وکارکنان صرفا امتیازآور تکمیل شود. درصورت نیازبه کسب

امتیاز ازمدرک تحصیلی هرفرد، بایدتوسط خود شخص درردیف مربوط به نام خودامضاء شود.

تذکر: مدیرعامل شرکت باید ازعدم استفاده از امتیازمدرک تحصیلی خود وسایرافرا د امتیازآور شرکت در دیگرشرکتها (پیمانکاری ویامشاوره ویاطرح وساخت) اطمینان حاصل کرده و سپس فرم 200 را تکمیل و مدارک تحصیلی افراد را ارائه نماید.

3- فرم 300 ومدارک پیوست:

3-1) اصل گواهی سوابق بیمه حداقل سه سال اخیر، سهامداران وکارکنانی که امتیازمدرک تحصیلی آنها بایدمحاسبه شود. (درغیراین صورت امتیازی درنظرگرفته نمی‌شود) .

3-2) اصل گواهی بیمه اعضاء هیئت مدیره برای سوابق سالهایی که درشرکت متقاضی عضوهیئت مدیره نبوده‌اند و در فرم 300 قیدشده است. (درغیراینصورت برای سالهای مزبور امتیازی تعلق نمی‌گیرد) .

3-3) تصویرحکم بازنشستگی کارکنان بازنشسته، بامشخص بودن تاریخ بازنشستگی (چنانچه فرد امتیازآور بازنشسته باشد) .

3-4) اصل یا برابراصل تصویرقرارداد همکاری فرد بازنشسته با شرکت متقاضی (حداقل سه سال اخیر) .

3-5) اصل‌ی ا برابراصل تصویر گواهی کار، بخش دولتی برای افرادی که درفرم 300 آنها، سوابق ذکرشده باشد (درغیراینصورت برای سالهای مزبور امتیازی تعلق نمی‌گیرد) .

3-6) سوابق کاری ارائه شده باید مرتبط با رشته پیمانکاری مورد درخواست باشد.

3-7) اصل یا برابراصل تصویر آخرین فهرست بیمه شرکت متقاضی که نام سهامداران امتیازآور و کارکنان امتیازآور درآن قیدشده است.

4- فرم 400 ومدارک پیوست:

4-1) تصویرپیمانهای حداقل 15 سال اخیرشرکت که درفرم 400 ذکرشده است.

4-2) تصویرآخرین صورت وضعیت تائیدشده کارفرما (ضمیمه پیمان مربوطه) .

4-3) تصویرآخرین تعدیل تائیدشده کارفرما (ضمیمه پیمان مربوطه) .

4-4) تصویرآخرین مابه التفاوت تائیدشده کارفرما (ضمیمه پیمان مربوطه) .

4-5) تصویرابلاغ صورتجلسه تحویل (موقت یا دائمی) توسط کارفرمابرای پیمانهایی که به اتمام رسیده باشد. (اختیاری وجهت آزادسازی ظرفیت کاری شرکت می‌باشد) .

5- فرم 500

گواهی تاییداطلاعات مالی پیمانکار (فرم شماره 76) توسط سازمان امورمالیاتی کشور، به پیوست تصویر آخرین اظهارنامه مالیاتی تائید شده شرکت.

6-فرم 600

این فرم تعهدآور درشروع بررسی پرونده باید توسط صاحبان مجازامضاء اسنادتعهدآور، (طبق آخرین روزنامه رسمی) امضاء ومهر شود.

تذکر 1

شرکتهای نوع اول (100 %خصوصی) (بخش غیردولتی) ، که برای اولین بار تشخ یص صلاحیت می‌شوند بعداز بررسی در انجمن صنفی مربوطه، چنانچه واجدشرایط احراز پایه 5 یا 4 ویا 3 باش ند پرونده کتبا به واحدتشخیص صلاحیت استانداری، استان محل ثبت شرکت ارسال و اگر واجدشرایط پایه 1 ویا 2 باشند به واحدتشخیص صلاحیت معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی ریاست جمهوری ارسال شده، تابررسی نهایی انجام واعلام پایه میشود.

تذکر 2

تشخیص صلاحیت شرکتهای نوع دوم (شرکتهای 100 درصد دولتی) ، برای همه پایه‌های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 پیمانکاری، فقط در واحدتشخیص صلاحیت معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی ریاست جمهوری، انجام می‌شود و پرونده مستقیما توسط خودشرکت دولتی بادرخواست کتبی به دفتر ارسال می‌شود.

تذکر 3

شرکتهایی که از استانداری‌ها رتبه اخذنموده‌اند جهت ارتقاء ازپایه 5 یا 4 یا 3 به 2 یا1، لازم است درخواست به واحد تشخیص صلاحیت شده قبلی، (استانی که شرکت درآنجا پایه 5یا 4یا 3 دریافت کرده است) ارسال شود تا همان پرونده تکمیل و توسط کارشناس تشخیص صلاحیت استانداری مربوطه بررسی و بامدارک مستندومستدل، درسیستم سامان اطلاعات وارد و امتیازبندی شده و بعداز احراز شرایط پایه 1 و یا 2 و کسب امتیاز نهایی پایه 1 ویا 2، پرونده به همراه پرینت فرمهای 100 و 200 و 300 و 400 و 500 و جدول نهایی امتیازرتبه بندی شرکت به واحدتشخیص صلاحیت معاونت فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ارسال گردد تا بررسی قطعی انجام ونتیجه اعلام شود.

تذکر 4

بهتر است مدیرعامل شرکت متقاضی، از کارکنان امتیازآور، تعهدی مبنی بر عدم استفاده از امتیازمدرک تحصیلی خود در شرکتهای دیگر پیمانکاری و مشاوره‌ای اخذ و نزدخود نگه دارد تا درصورت خلاف تعهد، مسئولیت با کارکنان امتیازآورباشد.

تذکر 5

 گواهینامه تشخیص صلاحیت تازمانی که تغییراتی درهیئت مدیره، سهامداران وکارکنان امتیازآورشرکت نباشدحداکثرتا 4سال اعتبار دارد.

تذکر 6

رشته‌های تحصیلی غیرمرتبط بارشته پیمانکاری برای مقطع تحصیلی کاردانی (فوق دیپلم) امتیازی کسب نمیکند.

تذکر 7

مهراستفاده شده جهت فرمها ومدارک ارائه شده به واحدتشخیص صلاحیت، بایدطبق مهرتائیدشده ومتناسب باآخرین تغییرات ثبتی شرکت باشد.

تذکرمهم: درصورت خروج هریک از افراد امتیازآور ازفهرست بیمه شرکت تشخیص صلاحیت شده، موضوع باید کتبا توسط شرکت به دفتراعلام، تا بررسی مجدد تشخیص صلاحیت پیمانکاری با شرایط جدید انجام شود.

توصیه: انجمن‌های صنفی برای شرکتهایی که دریکی ازاستانداری‌ها دارای پرونده وتشخیص صلاحیت شده می‌باشند، ازتشکیل پرونده جدید ومجزا جهت ارتقا ء به پایه 1ویا 2 خودداری کنند و شرکت بایدطبق تذکر 3 فوق الذکر درخواست ازاستانداری مربوطه نماید.