ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

24. 7 نوع شرکت که می‌توانید ثبت کنید

تعریف شرکت:

شرکت را می‌توان از چند نظر مختلف تعریف کرد:
معنی لغوی شرکت شریک شدن در یک کار می‌باشد.
در قانون تجارت شرکت شامل قرار دادی است که سود حال از سرمایه آن بین شرکا تقسیم می‌شود.
در قانون مدنی ایران شرکت مجموع حقوق مالکین متعدد در شی واحد به نحو اشاعه می‌باشد.

بر اساس قانون تجارت ثبت شرکت‌ها به 7 دسته تقسیم می‌شوند:

1-ثبت شرکت با مسئولیت محدود
2- ثبت شرکت سهامی که شامل سهامی خاص و سهامی عام می‌باشد
3-ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
4-ثبت شرکت مختلط سهامی
5-ثبت شرکت تضامنی
6-ثبت شرکت نسبی
7-ثبت شرکت تعاونی تولید و مصرف

در سیاست‌های اقتصادی یک کشور که در جهت توسعه به سمت خصوصی سازی قدم بر میدارند، فعالیت در بخش خصوصی لازم به تاسیس شرکت‌های خصوصی مختلف می‌باشند. پس بنابراین شرکت‌ها و حتی موسسات غیر تجاری باید طبق قوانین و مقررات تعیین شده به ثبت برسند. برای به ثبت شرکت و تشکیل آن باید دو یا چند نفر قصد تشکیل آن را داشته باشند تا طبق اصول ثبت مراحل قانونی را پیموده و در نهایت در دفاتر اداری ثبت شرکت‌ها به ثبت برسد. این گونه می‌توان به تجارت که دنیای بزرگ و مملو از فعالیت است نظم بخشید و از فعالیت‌های فردی برای مزایای بهتر و گردش سرمایه بیشتر جلوگیری کرد و این گونه در یک اجتماع فعالیت بهتری در قالب شرکت‌های تجاری برای قسمت اقتصادی کشور ارائه دهند.
هر شرکت تجاری باید تا مدت یک ماه حتما به ثبت برسد در غیر این صورت تمام فعالیت‌های شرکت در آن بازه زمانی بی فایده است و یکی از اعضای شرکت در این مدت می‌تواند از طریق مراجعه به قانون تقاضای ابطال فعالیت‌های این یک ماه را کرده و شرکت هیچ حقی در این باره ندارد.

بعد از ثبت شرکت، شرکت واجد شرایط زیر می‌شوید:

1-شرکت به عنوان یک شخص قانونی شامل حق و حقوق می‌شود.
2-شرکت ثبت شده می‌تواند حضور فعال در مزایدات داشته باشد و از این طریق سود قابل توجهی را به دست آورند.
3-اساسنامه و شرکت نامه به رسمیت شناخته شده و در معرض ایراد و تزلزل قرار نمی‌گیرد.
4-شرکا از به رسمیت شناخته شدن شرکت و به ثمر نشستن تلاش‌های خود اطمینان پیدا می‌کنند.
5-افراد با اطلاع از وضعیت شرکت و به رسمیت شناختن آن به ایجاد روابط مالی و اقتصادی با شرکت می‌پردازند.
6-در موقع ورشکستگی یا انحلال با مقررات به وضعیت شرکت رسیدگی می‌کنند.
حال به صورت جداگانه به تعریف 7 دسته شرکت گفته شده در بالا میپردازیم:

1- ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

این شرکت با حداقل دو نفر شریک برای انجام امور تجاری تشکیل شده، سرمایه این شرکت واریزی به جایی ندارد. هرکدام از افراد به اندازه  سرمایه خود مسئول پرداخت قبوض خود و متعهدهستند. مدت زمان مدیریت در این نوع شرکت نامحدود است و در نام گذاری آن حتما باید عنوان (با مسئولیت محدود قید شود) .

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

1-کپی شناسنامه‌ی اعضاء
2-کپی کارت ملی اعضاء
3-گواهی عدم سوء پیشینه‌ی اعضاء
4_در صورت نیاز ارائه‌ی جواز

برای خواندن نکات بیشتر ثبت شرکت با مسئولیت محدود را دنبال کنید.

2- ثبت شرکت سهامی خاص:

حداقل اعضای تشکیل دهنده این شرکت 5 نفراست که باید حداقل 3سهام دار و 2 بازرس باید داشته باشد که مدیریت در این نوع شرکت هر 2سال و بازرسین هرسال باید عوض شوند. برای ثبت شرکت سهامی خاص باید در ابتدا 35 درصد سرمایه به حساب شرکت ریخته و تا زمان به ثبت رسیدن کامل آن بلوکه می‌ماند. این نوع شرکت به دلیل داشتن اعتبار زیادش می‌تواند 4تا 8برابر سرمایه خود وام و تسهیلات دریافت کند و لازم به ذکر است عنوان «شرکت سهامی خاص» باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت، به طور روشن و خوانا قید شود.

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت سهامی خاص را اینجا بخوانید.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت سهامی خاص:

1-کپی شناسنامه‌ی اعضاء
2-کپی کارت ملی اعضاء
3-گواهی عدم سوء پیشینه‌ی اعضاء
4_در صورت نیاز ارائه‌ی جواز

تفاوت ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص:

تعداد شرکای مسئولیت محدود دو نفر اما در سهامی خاص حداقل سه نفر می‌باشند.
در شرکت سهامی خاص 35درصد سرمایه باید به بانک واریز شود و تا زمان ثبت بلوکه می‌ماند اما ثبت محدود واریزی ندارد.
بازرس اصلی و علی البدل برای سهامی خاص اجباری اما برای محدود اختیاری است.
مدت مدیریت در سهامی خاص حداکثر دو سال اما در محدود نا محدود است.
انتخاب روزنامه کثیر الانتشار درشرکت سهامی خاص برای درج آگهی‌های دعوت شرکت در سهامی خاص الزامی و در شرکت با مسئولیت محدود اختیاری است.
در شرکت سهامی خاص و بامسئولیت محدود شرکت در افزایش سرمایه اختیاری است.
سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود به سهام یا قطعات سهام تقسیم نمی‌شود و شرکاء فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات می‌باشند.

ثبت موسسه:

موسسه با حداقل دو نفر شریک برای انجام امور تشکیل شده، سرمایه موسسه واریزی به جایی ندارد، هرکدام از افراد به اندازه سرمایه خود مسئول پرداخت قبوض خود و متعهدهستند. مدت زمان مدیریت در موسسه نامحدود است و چون غیر تجاری است نیازی به گواهی عدم سوء پیشینه اعضاء ندارد.

مدارک مورد نیاز ثبت موسسه:

1-کپی شناسنامه‌ی اعضاء
2-کپی کارت ملی اعضاء
3_در صورت نیاز ارائه‌ی جواز
لازم به ذکر است در حال حاضر ثبت موسسه‌ی حقوقی در تهران نیازی به پروانه‌ی وکالت و مدرک تحصیلی مرتبط ندارد. در شهرهای دیگر هم کافیست یکی از اعضا لیسانس حقوق داشته باشد، حتما نباید وکیل باشد.

نکاتی که باید درباره ثبت موسسه بدانید را در ثبت موسسه غیر تجاری بخوانید.

ثبت تعاونی:

برای ثبت شرکت تعاونی باید حداقل 7 سهام دار وجود داشته باشد که با توجه به موضوع ثبت حداقل 2سهام دار باید مدرک مرتبط داشته باشند و حداقل سرمایه برای تشکیل این شرکت 24میلیون تومان میباشد که 35درصد آن واریزی به بانک تا زمان به ثبت رسیدنش دارد و در دو مرحله اخذ شرکت تعاون و ثبت شرکت تعاون به ثبت می‌رسد.

مدارک مورد نیاز ثبت تعاونی:

1-کپی شناسنامه‌ی اعضاء
2-کپی کارت ملی اعضاء
3-گواهی عدم سوء پیشینه‌ی اعضاء
4_کارت پایان خدمت اعضاء
5-مجوز ثبت شرکت از اداره‌ی تعاون

ثبت شرکت سهامی عام:

این شرکت شرکتی بازرگانی می‌باشد حتی اگر امور انجامی آن بازرگانی نباشد. سرمایه شرکت سهامی عام به سهام تقسیم شده که بخشی از این سرمایه از فروش سهام به مردم تامین می‌شود. در این شرکت تعداد سهام داران نباید از سه نفر کمتر باشد. عبارت شرکت سهامی عام باید در نام آن و ئر تمام اوراق و آگهی‌ها حتما قید شود.

ثبت شرکت تضامنی:

این شرکت برای امور تجاری بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود یعنی اگر دارایی شرکت برای پرداخت تمام قروض کافی نباشد هریک از شرکا مسئول پرداخت قروض می‌باشند و هرقراری غیر از این بین شرکا بسته شود بیهوده است. در نام این شرکت باید شرکت تضامنی و حداقل اسم یک نفر از شرکا ذکر شود.

ثبت شرکت مختلط غیرسهامی:

این شرکت برای انجام امور تجاری بین شرکای ضامن و یا شرکای با مسئولیت محدود تحت نام مخصوصی بدون انتشارسهام تشکیل می‌شود. در این شرکت شریک ضامن مسئولیت تمام قروض را دارد حتی اگر علاوه بر دارایی شرکت پیدا شود و شریک با مسئولیت محدود فقط به میزان سرمایه‌های داخل شرکت دارای مسئولیت است و در نام شرکت عبارت شرکت مختلط و یا اسم یکی از شرکای ضامن باید قید شود.

ثبت شرکت مختلط سهامی:

این شرکت بین شرکای سهامی و شرکای ضامن تحت نامی مخصوص تشکیل می‌شوند. سرمایه شرکای سهامی به صورت سهام است و مسئولیت آن‌ها به میزان سرمایه آن‌ها در شرکت است و شریک ضامن سرمایه‌ای به شکل سهام ندارد و سقف پرداخت قروض آن مانند تضامنی خواهد.

ثبت شرکت نسبی:

در این شرکت مسئولیت هریک از شرکا به میزان سرمایه‌ی شرکت است.

کارشناسان و وکلای ثبت پونل افتخار دارند تا کلیه‌ی خدمات مربوط به ثبت شرکت‌ها و تغییرات آنها را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام برسانند، ثبت پونل با دارا بودن بیش از 10 هزار مشتری و سابقه‌ای درخشان در این زمینه بهترین انتخاب برای انجام امور ثبتی شرکت شماست، برای کسب اطلاعات در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید: