رشد اقتصادی و تجارت بین المللی با ثبت شرکت

ثبت شرکت یکی از راه های مهم در رسیدن به بازارهای بین المللی می باشد. امروزه کشورها بسیاری در حال پیشرفت در این زمینه می باشند.
رشدی که کشور هندوستان از نظر اقتصادی در پایان سال میلادی جدید داشته است رقم ۷٫۶ دهم درصدی بوده است که البته این رقم در سه ماهه آخر سال به ۷٫۹ دهم درصد رسیده است که رقمی خیره کننده میباشد. از همین رو سال جدید نیز برای این کشور سال بدی نخواهد بود. رشد ۷٫۴ درصدی برای اقتصاد هندوستان توسط صندوق بین المللی پول پیش بینی گشته است. البته این آمار می تواند کمی ناامیدکننده باشد زیرا گروه های اقتصادی همچون گروه اقتصادی یان برمر و گروه اقتصادی گلدمن ساکس به ترتین رشد اقتصادی ۷٫۸ و ۷٫۹ درصدی را برای اقتصاد هندوستان پیش بینی نموده اند. یکی از روش هایی که برای رشد و توسعه شرکت ها وجود دارد ورود به بازارهای جهانی از طریق ثبت شرکت در ترکیه و ثبت شرکت در اروپا می باشد.
دلیل آن هم قرار گرفتن کشورهای این حوزه در کسب و کار و تجارت بین المللی می باشد. شما با ثبت شرکت در اروپا امکان دریافت اقامت در اروپا را نیز خواهید داشت؛ همچنین می توانید در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز به تجارت بپردازید. ترکیه نیز یکی از کشورهایی می باشد که در این زمینه رشد فراوانی را کسب نموده است. شما با ثبت شرکت خود در این کشورها می توانید با کشورهای در حال رشد همچون هندوستان به تجارت بپردازید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

شش − شش =