ثبت شرکت و استخدام بازاریاب در ترکیه

یکی از راه های دریافت اقامت ترکیه ثبت شرکت در ترکیه است. شما با ثبت شرکت در ترکیه می توانید تجارت خود را در ترکیه شروع کنید و در کنار انجام کارهای تجاری خود، پرونده خود را برای اخذ اقامت ترکیه جلو ببرید. هزینه اخذ اقامت از این روش بالاتر است اما اعتبار این راه بر روش های دیگر برتری دارد. شروع یک تجارت در ترکیه مستلزم این است که شما هزینه های لازم را برآورد کرده باشید.
برای مثال باید به این نکته توجه داشته باشید که با ثبت شرکت در ترکیه و شروع فعالیت تجاری خود، شما می توانید برای دریافت اقامت ترکیه درخواست دهید اما این گزینه زمانی ممکن خواهد بود که یک کارمند ترک را به استخدام شرکت در آورید. البته این در سال دوم به ۵ نفر افزایش پیدا می کند. بنابراین روش اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت وقتی مناسب است که شما واقعا به تشکیل یک تجارت جدی فکر می کنید.

پس از ثبت شرکت در ترکیه و اخذ اقامت یکساله ترکیه شما می توانید کار خود را به صورت رسمی آغاز کنید. چه شرکت شما فروشگاهی باشد چه خدماتی شما به این نیاز دارید که با استخدام بازاریاب در ترکیه بیزینس خود را سریعا رشد دهید تا بتوانید از حضور کارمندان ترک استخدامی نیز استفاده کنید. برای استخدام یک بازاریاب ترک حرفه ای شما باید در حدود ۱۵۰۰ تا ۱۹۰۰ لیر ترکیه هزینه ماهیانه در نظر بگیرید که البته در بیزینس های بزرگ این رقمی به حساب نمی آید و اگر در ماه تنها یک مشتری اضافه شود تمام هزینه ها را پوشش خواهد داد.

همچنین شما می توانید بازاریاب استخدامی را نیز به عنوان کارمند ترک شرکت خود معرفی کنید تا مشکلات قانونی استخدام کارمند را نیز حل کرده باشید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

یک × 5 =