اخذ گرید در کرج

اخذ رتبه در کرج برای شرکت های موجود در کرج که بر اساس میزان توانایی که در انجام فعالیت های خود دارند، رتبه بندی می شوند، اخذ گرید در کرج توسط، معاونت  فنی عمران استانداری صورت میپذیرد، در واقع اخذ گرید در کرج، در اصل یک تضمین برای کیفیت شرکتها  میباشد، اخذ گرید در کرج به نوع فعالیتی که شرکت ها انجام میدهند امکان پذیر خواهد بود به عنوان مثال شرکتی که کار مشاوره انجام می دهد رتبه بندی بر اساس، اظهار نامه مالیاتی، امکانات فنی و نرم افزاری میباشد. شرکت های تازه تاسیس در کرج امکان اخذ گرید برای آنها وجود ندارد.
مزایای اخذ گرید در کرج
در صورتی که شرکتی در کرج  بخواهد با ارگان دولتی یا شرکت های خصوصی قرارداد ببندد به گرید نیاز دارند، در واقع رتبه بندی است که باعث تضمین شرکت میگردد و همچنین با اخذ گرید ادارات دولتی به او اطمینان کرده و با شرکت دارای گرید قرارداد خواهند بست. باعث تضمین توانایی مالی شرکت می شود.
اخذ گرید در کرج ، به نوعی اعتبار و اعتماد برای هر شرکتی محسوب خواهد شد. اشخاص حقوقی و حقیقی  با داشتن  رتبه و گرید  می تواند  اعتماد مشتریان را جلب نمایند. جهت اخذ گرید در کرج باید سوابق خود را همراه با قراردادهای شرکت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی در شهر کرج تحویل دهید.
شرکت ها در کرج بنا به نوع فعالیت و رشته مورد نظر خود گرید کسب خواهند کرد. اخذ گرید در کرج بعد از ثبت شرکت بسیار مسئله مهمی میباشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

پنج × 2 =