اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع

اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در هر استانی معمولا برای شهرک های صنعتی مصوب آن استان قابل اخذ می باشد . می خواهیم کار تولیدی را شروع کنیم ، اولین کاری که در وهله اول می بایست انجام دهیم این است که معیارهای اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع را مورد بررسی قرار دهیم .اینکه در کجا شروع به فعالیت کنیم که اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در آن محل میسر باشد و با محدودیت روبرو نشود . همانطور که ثبت شرکت در پروسه یک واحد تولیدی اهمیت زیادی دارد .اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع نیز از اهمیت خاص خود برخوردار است .

اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در دسته های شغلی مختلفی از قبیل فلزی ،شیمیایی ،غذایی ،دارویی ،صنعتی و غیره امکانپذیر است . از مهمترین پارامترهایی که باید در این خصوص بدان توجه نمود این مطلب است که اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع اولین قدم در راه احداث کاخانه یا کارگاه تولیدی می باشد ، اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع می بایست نامه زمین را برای گرفتن و تخصیص زمین در شهرک صنعتی مورد نظر ، دریافت نمود و پس از آن اگر که زمین خالی باشد ،باید نسبت به اخذ پروانه ساخت و جواز ساخت سوله اقدام نمود پس از آن اخذ پایان کار و سایر موارد می بایستی برای تجهیز سالن و ثبت نام در سایت بهین یاب برای پروانه بهره برداری وزارت صنایع اقدام نمود . برای اخذ پروانه بهره برداری وزارت صنایع می بایستی حتما همان کالاهایی را درخواست داد که برای اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع درخواست داده شده است . در بعضی موارد دیده می شود که افراد بدلیل نداشتم اطلاعات کافی در پروسه اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع به مشکلاتی برمی خوردند.

لذا پیشنهاد می گردد قبل از هرگونه اقدام و تصمیمی در خصوص اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع با مشاوران ما از صفر تا صد کار مشورت نمایید.

اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در هلدینگ پونل از کلیه شهرستانهای میهن عزیزمان امکان پذیر است . اطلاعات کافی در مورد نقاط جغرافیایی و تجاری شهرستان خود و نیز شهرکهای صنعتی مصوب شهرستان خود را از ما دریافت نمایند . اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در دو قالب حقیقی و حقوقی امکانپذیر است و برای افراد حقیقی ، کارت ملی ،شناسنامه و در بعضی موارد کارت پایان خدمت لازم است ولی برای افراد و شخصیتهای حقوقی علاوه بر مدارک مذکور فوق برای مدیر عامل یا شخص دارای امضاء ،مدراک شرکت اعم از روزنامه رسمی و آخرین آگهی تغییرات نیز می بایست در نظر گرفته شود .

برای اینکه استاندارد برای کالا گرفته شود می بایستی جواز تاسیس از وزارت صنایع وجود داشته باشد و واحد و بنگاه تولیدی دارای این مجوز باشد و علاوه بر آن نیز پروانه بهره برداری از وزارت صنایع را نیز دارا باشد . پس نتیجه می گیریم اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع یکی از مهمترین پارامترهایی می باشد که می بایست به صورت موشکافانه مورد بررسی و قرار گیرد .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

10 − 8 =