نکات مهم در اخذ جواز تاسیس

هر شخص و هر شرکتی (هر شخصیت حقیقی یا حقوقی) فقط یکبار می تواند در سایت بهین یاب ثبت نام و اطلاعات کرده و username و password یا رمز عبور و کد کاربری بگیرد به عبارت دیگر هر کد ملی و هر شناسه ملی فقط یکبار در سایت ثبت نام می شود و باید بعد از ثبت نام کاربری و کلمه عبور را به خاطر سپرد که در صورت فراموش کردن نیز می توانید با هولدینگ پونل تماس حاصل نمایید تا رمز عبور و کد کاربری ثبت نام جواز تاسیس شما اخذ گردد.

اگر شخصی بخواهد بیش از یک جواز تاسیس اخذ نماید یا در شهر دیگری جواز تاسیس اخذ کند باید با کد ملی دیگری ثبت نام اولیه را انجام دهد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با هولدینگ پونل تماس حاصل نمایید.

برای یک سند ملکی یا یک اجاره نامه فقط یک جواز تاسیس میتوان اخذ نمود مگر در شرایط خاص دیگر.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جواز تاسیس با ما در تماس باشید.

جواز تاسیس را فقط در مناطق مجاز که مورد تایید سازمان صنعت و معدن و تجارت و سازمان حفاظت از محیط زیست می باشد می توان اخذ نمود مگر در شرایط خاص.

باید در اخذ جواز تاسیس شرکتی(حقوقی) بایدبه این نکته توجه نمود که موضوع تولید کالاهایی که برای آن می خواهید جواز تاسیس بگیرد باید با موضوع شرکت مرتبط باشد .در غیر این صورت می بایستی به موضوع شرکت شرح خدمات تولید کالاهای مورد نظر جهت اخذ جواز تاسیس را الحاق و اضافه نمود (برای این امر با ما در تماس باشید.(

تفاوت زیادی بین جواز تاسیس حقیقی و حقوقی وجود ندارد. فقط در زمینه صنایعی که قرار است مبالغ وام بالاتر از ۱ میلیارد تومان دریافت کنند بهتر است به صورت حقوقی و شرکتی باشند.

پیش از اخذ جواز تاسیس می بایستی طرح توجیهی کامل و جامع تهیه و تدوین گردد که تمامی جوانب طرح در آن لحاظ گردیده باشد و تمامی مباحث فنی،مالی،اقتصادی طرح را در بر بگیرد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

هجده − 1 =