مراحل ثبت برند پوشاک در ایران

اشخاص حقیقی به دلیل ارتباطات کاری که می توانند با اشخاص حقوقی داشته باشند نیاز به ثبت شرکت را دارند زیرا اگر تمایل به عقد قرارداد با چنین شخصیت های حقوقی را داشته باشند باید خودشان هم دارای چنین شخصیتی باشند .

کسانی که بخواهند در زمینه تولید پوشاک شرکت ثبت کنند ابتدا باید نسبت به مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک اطلاعات کافی داشته باشند.

یکی از پرکاربردترین قالب های ثبتی برای شرکتهایی با موضوع تولیدی پوشاک ،شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود هستند.شرکتهای با مسئولیت محدود با حداقل ۲ نفر بالای ۱۸ سال به ثبت می رسند و شرکتهای سهامی خاص با حداقل ۳ نفر سهامدار و ۲ نفر بازرس قابل ثبت هستند.

نکته ی قابل توجه در ثبت چنین شرکتهایی این است که اگر قصد قید کلمه تولید در موضوع فعالیت شرکت را دارید با توجه به حوزه ی ثبتی نیاز یا عدم نیاز به مجوز در زمینه تولید مشخص می گردد.برای نمونه شرکتهایی که در کرج به ثبت می رسند بابت قید کلمه تولید در موضوع فعالیت مجوز به اداره ثبت شرکتها ارائه می دهند ولی اگر در تهران به ثبت برسند به مجوز نیاز نیست.

بعد از مشخص نمودن حوزه ی ثبتی شرکت،با ارائه مدارک شناسایی تمام اعضا به کارشناسان ثبتی ما و مشخص نمودن میزان سرمایه و سهم الشرکه افراد ومراحل ثبت نام سامانه ای و سپس تنظیم اوراق انجام می شود و بعد از امضای اوراق توسط اعضا و موسسین ،مدارک جهت بررسی کارشناس و صدور اگهی تأسیس به اداره ثبت شرکتها ارسال می گیرد.

برای اطلاع از فرایند کاری و ثبتی مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک می توانید با مشاوران و وکلای زبده موسسه حقوقی پونل تماس حاصل نموده و از فرایند خدمات ثبتی و حقوقی و همچنین مشاوره رایگان بهرمند شوید.

برای ثبت شرکت تولیدی پوشاک باید یک شرکت تعاونی ثبت نمایید.

شرکتهای تعاونی از لحاظ فعالیت به دو دسته تقسیم میشوند.

شرکتهای تولیدی                 2) شرکتهای توزیع

از لحاظ عضویت به دو دسته تقسیم می شوند:

۱)شرکتهای تعاونی خاص         2)شرکت تعاونی عام

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

پانزده − 9 =