تامین مهندس افراد امتیاز آور رتبه بندی

تامین مهندس رتبه بندی استخدام مهندس رتبه بندی شرکت

از کلیه فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی عمران ، مکانیک ، تاسیسات، سیالات، جامدات، برق برق قدرت، تمامی گرایشها سازه ، آب، راه، راه و ترابری، زلزله ، کشاورزی ، زراعت، باغبانی، اصلاح نباتات، معماری ، شهر سازی ، صنایع ، مدیریت ، مدیریت بازرگانی، حسابداری ، کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار و هر رشته مهندسی که فنی و مهندسی باشد جهت اخذ رتبه و اخذ رتبه بندی (گرید) شرکت ها با شرایط عالی دعوت به همکاری می شوند.

سعدآبادی۰۹۱۲۲۲۳۹۸۲۵

راد ۰۹۹۰۱۲۰۱۷۰۰

سعیدی۰۹۱۲۲۵۹۶۱۳۷

محمدی۰۹۱۴۸۸۹۶۲۲۵

در رابطه با سایر مدارک تحصیلی، سوابق و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. شما مهندسین و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی و فنی می توانید با حداقل سه سال سابقه بیمه در شرکتهای مشاور و شرکتهای پیمانکار در مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد و حتی بازنشستگان محترم با شرایط عالی و سریعا با تسویه نقدی با بالاترین قیمت و بدون مشکلات حقوقی و مدنی که یکی از موارد آن سلب مسولیت کاملا محضری با تعهد نامه و اقرارنامه دفترخانه است برای رتبه بندی شرکت های قوی و معتبر و استفاده از امتیاز مدرک مهندسین محترم دعوت به همکاری می نماییم .

شرایط استفاده از مدرک تحصیلی بدون هیچ مشکل حقوقی و مالیاتی و مدنی:

– دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد یا دولتی یا غیر انتفاعی یا پیام نور فرقی ندارد (موقت ، پایان دوره یا دانشنامه ).

– کارت پایان خدمت برای آقایان

دارا بودن حداقل سه سال سابقه بیمه تامین اجتماعی که توسط کارفرما واریز شده باشد.

– ارائه گواهی کار از شرکتی که سابقه بیمه پرداختی در آن باشد، البته می باید در زمینه ی مرتبط با رشته تحصیلی.

تذکر: از مدرک فقط جهت رتبه بندی شرکت استفاده می گردد و نیاز به کار عملی نیست .

تسویه حساب با مهندسین عزیز به صورت نقدی خواهد بود.

شما میتوانید مشخصات خود را که شامل عنوان مدرک تحصیلی، سال اخذ مدرک، کد ملی،شماره بیمه،سریال شناسنامه) تصویر بیمه و مدرک تحصیلی را به شماره های یکی از کارشناسان ثبت پونل تلگرام نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

سعدآبادی۰۹۱۲۲۲۳۹۸۲۵

راد ۰۹۹۰۱۲۰۱۷۰۰

سعیدی۰۹۱۲۲۵۹۶۱۳۷

محمدی۰۹۱۴۸۸۹۶۲۲۵

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

دو × چهار =