رتبه بندی شرکت پایه ۵

مراحلی که برای رتبه بندی شرکت در پایه ۵ وجود دارد را میتوان ابتدایی ترین حالت های اخذ رتبه شرکت دانست. چرا که با مهندسین امتیازآور که در در شرکت رتبه دار یا در برخی موارد بی رتبه حضور مستمر و مفید داشته اند و همچنین شرکت ثبت شده با کد اقتصادی و مدارک کامل ثبتی اخذ می گردد. البته رتبه بندی شرکت پایه ۵ برای شرکتهای پیمانکاری میباشد که اولین پایه در اخذ رتبه می باشد. در این پایه ۵ میتوان ۱ یا حداکثر دو رشته از رشته های رتبه بندی را درخواست نمود تا پس از بررسی مدارک بارگذاری شده در سامانه به درخواستتان پاسخگویی شود.

مدارک رتبه بندی شرکت پایه ۵

در مقالات قبلی هم به تکرار از این مدارک که برای اخذ رتبه ۵ در شرکت پیمانکاری نیاز است اطلاع رسانی شده است و به خوبی همه موارد ذکر شده است. برای اینکه در کمترین زمان ممکن ثبت نام در سامانه ساجات در سریعترین زمان ممکن انجام گیرد و با داشتن نواقص کمتری کارشناسی شود سعی شود مدارک رتبه بندی شرکت پایه ۵ را تهیه نمایید. مدارک ثبتی شرکت، مدارک هیئت مدیره و مهندسین امتیاز آور، مدارکی که نشان دهد سکونت شرکت با آدرس ثبتی هماهنگ و یکی باشد کد اقتصادی و … جزء مدارک اصلی برای ثبت نام در ساجات است.

به همه پیمانکاران و مشاوران عزیز توصیه می شود این مقاله را مطالعه نمایند. با تخصصی ترین مرکز رتبه بندی و اخذ گرید شرکت های پیمانکاری در ایران آشنا شوید.

موسسه حقوقی ثبتی هما آماده ارائه خدمات زیر به شرکتهای پیمانکار و و مشاور در سطح کشور می باشد:

رتبه بندی و اخذ رتبه پیمانکاری اخذ گرید پیمانکاری در رشته های ذیل :

  • ساختمان ( ابنیه )، راه و ترابری، آب، تاسیسات و تجهیزات، نفت و گاز، نیرو، صنعت و معدن، ارتباطات، کاوشهای زمینی کشاورزی، مرمت آثار باستانی،
  • تامین مهندس امتیاز آور و همچنین کارکنان امتیاز آور برای شرکت ها طبق آخرین آیین نامه، وحدت رویه و اصلاح جداول آیین نامه طبقه بندی و تشخیص صلاحیت همراه با وکالت ۴ ساله و ۲ساله بدون سابقه و باسابقه تامین اجتماعی در رشته های تحصیلی مختلفی همچون مهندسی عمران – عمران با۷ سال و ۳ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی ، عمران راه، مهندسی معماری با۷ سال و ۳ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی ،عمران آب ، عمران ساختمان، عمران نقشه برداری، مهندسی برق با۷ سال و ۳ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی ، مهندسی کشاورزی با شرایط فوق الذکرومهندسی مکانیک یا تاسیسات با۷ سال و ۳ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی ، و دیگر مهندس و مدارک نظیرمهندسین بازنشسته در تمامی رشته های تحصیلی
  • اخذ گرید ۵ پیمانکاری و تمدید پایه پنج در تمامی رشته های ساجاتی و ارتقا رتبه های آنها
  • اخذ رتبه مشاور در سراسر کشور
  • بررسی مدارک جهت رتبه بندی و اخذ گرید
  • خرید شرکت رتبه دار در سراسر کشور

جهت تنظیم وقت مشاوره و کارشناسی مدارک شرکت جهت رتبه بندی با ما تماس بگیرید:

سعدآبادی۰۹۱۲۲۲۳۹۸۲۵

راد ۰۹۹۰۱۲۰۱۷۰۰

سعیدی۰۹۱۲۲۵۹۶۱۳۷

محمدی۰۹۱۴۸۸۹۶۲۲۵

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

4 + 16 =