ساجار چیست؟

با توجه به پیشرفت های روز افزون تکنولوژی و فناوری های آی تی که در کشور ما رشدی فزاینده داشته است کارها و امور اداری خیلی راحت تر و بهتر و همچنین با دقت بیشتر و درصد خطای کمتری انجام می شود. یکی از بهترین وبسایت های که در حوزه خدمات اداری و در بین سایت های دولتی جز بهترین موارد است سایت های سازمان برنامه و بودجه یعنی ساجات و همچنین سایت ساجار هستند.

ساجار یا سامانه اطلاعات عوامل نظام فنی و اجرایی کشور به شکلی کاملا ساده و البته با بهترین روش به راحتی استعلام رتبه شرکت را در اختیار شما قرار می دهد و شما فقط با داشتن اطلاعات اولیه شرکت شامل اسم کامل شرکت و شناسه ملی آن که منحصرا به آن شرکت می شود می توانید اطلاعات جامعی از شرکت را بدست آورید. این اطلاعات شامل شماره ثبت، آدرس شرکت ، کد مالیاتی شرکت، نوع گواهینامه اعم از پیمانکار مشاور انفورماتیک و … ، محل صدور، وضعیت اعتباری و تاریخ صدور و انقضای گواهینامه تشخیص صلاحیت پیمانکاری را به شما نشان خواهد داد.

البته خدمات این سایت فقط به موارد فوق ختم نمی شود. زمانی که شما به درستی جستجوی خود را انجام دهید خواهید توانست دیتای بیشتری از این سایت جامع اخذ نمایید. بطور مثال برخی شرکتها چند پایه یا رشته رتبه را اخذ نموده اند و در این سایت کلا به نمایش گذارده شده است. وقتی بر روی نوار پایین کلیک کنید خواهید توانست نام مدیرعامل شماره های تماس آدرس دقیق حتی نام کارشناس صادر کننده اخذ رتبه را مشاهده نمود. زمینه فعالیت شرکت یا همان رشته های رتبه اخذ شده را نیز خواهید توانست جستجو نمایید.

همه این موارد را که در این مقاله بیان شد حاکی از آن است که سایت ساجار برای استعلام رتبه شرکت بهترین و جامع ترین مرجع است. البته برای اخذ رتبه یا ارتقا رتبه در هر شهری نیازی اگر به مشاوره داشتید با ثبت پونل تماس بگیرید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

6 + 8 =