نیازمند مهندس برای رتبه بندی

نیازمند مهندس برای رتبه بندی

با توجه به نیاز شرکت های پیمانکار و مشاور جهت رتبه بندی شرکت ها نیازمند مدرک مهندسی امتیازآور هستند تا بتوانند امتیاز مورد نیاز سوابق کاری را تامین کنند. در این روش نیازی به حضور مستمر مهندس در شرکت نیست فقط طی یک وکالتنامه مدرک خود را در شرکت جهت رتبه بندی قرار می دهد که به اصطلاح به آن اجاره مدرک تحصیلی می گویند.

توجه کنید که هیچ مسئولیتی متوجه مهندس امتیازآور نمی گردد و طی یک تعهدنامه محضری شرکت به مهندس تعهد میدهد که پس از زمان توافق وی را از شرکت خارج نمایند. دقت کنید که با موسسات مجاز برای اجاره مدرک خود استفاده نمایید.

مهندس مورد نیاز برای رتبه بندی

مهندس عمران ۳ سال و ۷ سال بارتبه و بی رتبه، مکانیک ۳ سال و ۷ سال با رتبه و بی رتبه، تاسیسات ۳ سال و ۷ سال با رتبه و بی رتبه ، سیالات، جامدات، برق برق قدرت، تمامی گرایشها سازه ، آب، راه، راه و ترابری، زلزله ، مهندس کشاورزی ۳ سال و ۷ سال با رتبه و بی رتبه ، زراعت، باغبانی، اصلاح نباتات، مهندس معماری ۳ سال و ۷ سال با رتبه و بی رتبه، شهر سازی ، مهندسی صنایع و ۷ سال با رتبه و بی رتبه ، مدیریت ، مدیریت بازرگانی، حسابداری ، کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار و هر رشته مهندسی که فنی و مهندسی باشد جهت تامین مهندس امتیازآور اخذ رتبه و اخذ رتبه بندی (گرید). همین حالا تماس بگیرید.

سعدآبادی۰۹۱۲۲۲۳۹۸۲۵

راد ۰۹۹۰۱۲۰۱۷۰۰

سعیدی۰۹۱۲۲۵۹۶۱۳۷

محمدی۰۹۱۴۸۸۹۶۲۲۵

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

5 × پنج =